Firma „Frubex-Bis J.Z. Bęben i wspólnicy” Sp. J. została założona w 1988 roku jako przedsiębiorstwo rodzinne. Frubex od początku swego istnienia zajmował się przetwórstwem owocowo-warzywnym, produkując doskonałe majonezy, musztardy i octy, ponadto wyśmienite sałatki, ogórki konserwowe, kapusty pasteryzowane, ćwikłę, buraczki, chrzany oraz koncentrat pomidorowy.

FRUBEX stawia tylko i wyłącznie na jakość. Konsumenci kupujący nasze wyroby muszą być absolutnie zadowoleni! Dlatego cały potencjał przemysłowy, logistyczny i marketingowy skierowany jest w celu szybkiej, miłej i profesjonalnej obsługi naszych odbiorców. Od 2010 roku firma prężnie rozwinęła produkcja  marek własny dla sieci handlowych za granicą.

ZAWSZE ZDROWO I SMACZNIE !

Zwiększający się z roku na rok na rynku krajowym i zagranicznym popyt na nasze wyroby jest motorem do dalszego rozwoju firmy oraz jej oferty. Ciągła rozbudowa zakładu, modernizacja procesów technologicznych oraz unowocześnianie parku maszynowego jest gwarantem utrzymania wysokiej jakości wyrobów, wyważonej ich ceny a tym samym zachowanie dużej dynamiki produkcji.

Realizując Wasze zamówienia dostarczamy wyroby własnym transportem!